KAYMAKAMIMIZIN MESAJI
 

Kaymakamımız Sayın Ufuk Özen Alibeyoğlu'nun mesajı


Çok muhterem ve saygıdeğer kardeşlerim;

Bin yıldan buyana islama beşiklik yapan alimler, evliyalar, şehitler ve kahramanlar diyarı mübarek vatan toprağının müstesna bir parçası olan Güroymak İlçesinde Kaymakamlık görevine bugün itibariyle başlamış bulunmaktayım. 

Siz Güroymak’lı kardeşlerimin ve devletimin emrinde çalışarak, yine devletimizin sağladığı imkanlar ölçüsünde, sizlere en güzel hizmeti hiçbir vatandaşımızı ayırmadan en tarafsız şekilde sunmanın gayreti içersinde olacağız.

Hizmet götürürken renk körü olan devletimizin, ilçenizdeki temsilcisi olarak hiçbir vatandaşlarımızın din, dil, ırk, görüş ve düşüncesine bakmadan kamu hizmetlerinden yararlanmasını sağlayacağız. Herkesi Türkiye Cumhuriyetinin vatandaşı olarak seveceğiz, sayayacağız ve bağrımıza basıp baş tacı yapacağız.

Dedelerimizin bin yıldır nazlı nazlı dalgalanması için cepheden cepheye koşarak canını verdiği bu mübarek nazlı ve şanlı bayrağımızın gölgesinde birlikteliğimizi çekemeyen herkese ve her sisteme inat, huzur içersinde ve kardeşçe yaşamaya devam edeceğiz.

Çanakkale’de, Sakarya’da, Galiçka’da, Filistin’de, Suriye’de Trablusgarb’ta din, iman ve vatanı için şehit düşerek aynı mezarda koyun koyuna yatan dedelerimiz gibi bu memlekette kıyamete kadar bir birimizle sarmaş dolaş yaşamaya devam edeceğiz.  

İslamın yüce kahramanları Sultan Selahattin Eyyubilerin, Sultan Fatihlerin torunları olarak;

Herkese inat,

Bir olacağız,

İri olacağız,

Diri olacağız,

diyiyor ve hepinize saygılarımı sunuyorum.

 

 

                                                                                  Ufuk Özen ALİBEYOĞLU

                                                                                             Kaymakam

 
100