HALKIMIZIN ZİYARETLERİ
 

Halkımız Kaymakamımızı ziyaret ediyorlar.


     Güroymak İlçemize atanan Kaymakam ve Belediye Başkanımız Sayın Ufuk Özen ALİBEYOĞLU yoğun çalışma temposu dışında, mesai saatleri ve mesai dışında Makamda günde yüzlerce vatandaşımızı kabul ediyor. 
     Kaymakam ve Belediye Başkanımız Sayın Ufuk Özen ALİBEYOĞLU, bu Ülke, bu bayrak, bu ilçe hepimizindir. İlçenize yeni atanmış bulunmaktayım. Bayrağımızın dalgalandığı her yere görev yapmaya hazırız. Güroymak ilçemizi geliştirmek, halkımıza layık ve en güzel hizmeti verebilmek, en güzel projeleri yapmak için, elimizi veya gerekirse, gövdemizi, başımızı taşın altına koymaya hazırız. Bunları yaparken de, siz değerli Güroymak halkı da bize yardım etmenizi istiyorum. İlçemiz için, İlçe halkımız için varsa projeleriniz, görüşleriniz getirin değerlendirelim. Yanlışa yanlış, doğruya doğru hep beraber diyelim. Bugün buradayım, yarın başka yerde olacağım. Ama sizler burada yaşıyorsunuz. Gece gündüz demeden, Belediye ve Kaymakamlık çalışmalarımızı büyük bir sevinçle, aşkla ve heyecanla devam ettireceğiz. Ziyaretlerinizden dolayı hepinize ayrı, ayrı teşekkür ederim dedi. 
   Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızı ziyaret eden vatandaşlarımız ise, İlçemize güzel projelere imza atacağının heyecanını gördük, mutluyuz görevinde başarılar dileriz, bütün desteğimizle Kaymakamımızın yanında olacağının sözünü veriyoruz dediler.

 
100